FIRMA / KLIENCI / KONTAKT / JAK DOJECHAĆ  
 

SERWIS IVECO / SERWIS POJAZDÓW / SERWIS OPON / CZĘŚCI ZAMIENNE / SKLEP / NAPRAWY POWYPADKOWE / SPRZEDAŻ POJAZDÓW  

 
 
 

kontakt

STN Sp. J.
ul. Powstańców 30, 05-870 Błonie
tel. 22 731-24-30, 22 731-24-35
fax 22 731-24-31
e-mail: stn@stn.com.pl

godziny pracy
Pn-Pt 7.30-19.00
Sob 8.00-16.00

 

O firmie

Firma STN powstała w 1993 r. w Błoniu i od początku świadczyła usługi w zakresie spedycji międzynarodowej, sprzedaży opon do samochodów ciężarowych oraz serwisu samochodów ciężarowych. Historia firmy STN łączy się z początkiem polskich firm transportowych, które stały się naszymi klientami. W ciągu minionych lat rozwijaliśmy się razem z naszymi klientami obserwując drogę, jaką przeszli powiększając swój tabor od jednego do kilku czy kilkudziesięciu pojazdów.

Dynamiczny rozwój firm transportowych oraz wzrost zaufania naszych klientów spowodował poszerzenie zakresu usług . W 1998 roku otworzyliśmy nową stację serwisową i podpisaliśmy umowę z Renault dającą nam możliwość sprzedaży oraz naprawy samochodów marki Renault.

Nowy serwis szybko zyskał w oczach klientów miano jednego z lepszych serwisów w Polsce.
Profesjonalna kadra, nowoczesne urządzenia, przestronne stanowiska naprawcze, duży asortyment części, dogodne położenie przy trasie A- 2 to wszystko wpłynęło na wzrost zainteresowania klientów usługami świadczonymi przez STN.

W 2004 roku serwis firmy STN został rozbudowany a ówczesny Prezes Renault Stefano Chmielewski będący na otwarciu 10 września 2004 r. powiedział, iż jest to wizytówka Renault w Europie. Jest to bardzo miłe dla nas jak również dla naszych klientów. Przez ostatnie lata byliśmy trzykrotnie nominowani przez Renault do elitarnego klubu najlepszych koncesji w Europie pod nazwą „Club De L’excellence” i jesteśmy z tego bardzo dumni.

Jesienią 2007 roku podpisaliśmy umowę z firmą IVECO i rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług o naprawy pojazdów tej marki.

Stale podnoszona jakość produktów IVECO ich niezawodność oraz wiedza i doświadczenie kadry pracowniczej STN zyskuje duże zaufanie naszych partnerów z firm transportowych.
Do grona klientów średnich firm transportowych dołączyły również duże firmy transportowe o wieloletnich tradycjach . Świadczy to o dużym zaufaniu do naszej firmy i mamy nadzieję, że w następnych latach zaufanie i zadowolenie klienta będzie mocną stroną w relacjach z firmą STN.

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów przywiązujemy najwyższą wagę do należytej obsługi posprzedażnej i wysokiego poziomu usług serwisowych .

 
         
 
 
 

FIRMA / KLIENCI / KONTAKT / JAK DOJECHAĆ 
SERWIS IVECO / SERWIS POJAZDÓW / SERWIS OPON / CZĘŚCI ZAMIENNE / SKLEP / NAPRAWY POWYPADKOWE / SPRZEDAŻ POJAZDÓW 

STN D. Nadolny, A. Nadolna, S. Nadolny Sp. Jawna
KRS: 0000092117, NIP: 529-00-09-672; REGON: 010106771
05-870 Błonie, ul. Powstańców 30